O našej farme

Kde bolo tam bolo bol raz jeden umelo vzniknutý ostrov na jednej rieke, ktorá sa rozdvojuje v Bratislave a spája v Gabčíkove. Na tomto krásnom ostrove plnom života v našej obci Bodíky vznikla v roku 2019 farma, ktorá sa zaoberá chovom rôznych zvieratiek a pestovaním zeleniny.

Keďže v tejto úrodnej krajine bohatej na čistú vodu a slnečné lúče sa farmárovi darilo, rozhodol sa svoje chutné plody práce ponúknuť ďalej dobrým ľuďom kúsok zdravia a lásky zo svojej farmy.

Farmár z našej farmy nebol vždy len farmárom, ale svoj život začal vo veľkomeste plnom rýchleho života, množstva peňazí a neustáleho zhonu. No až tu pochopil, že život sa dá žiť aj pomalšie, kľudnejšie, šťastnejšie a hlavne zdravšie. Všetku zeleninu pestuje čisto bez postrekov a iných zásahov. Zvieratká dostávajú len to najlepšie zrno bez GMO a keď je možnosť tak sa pasú na zelenom, ktorého je tu všade naokolo viac než dosť.

Pokiaľ ste aj Vy zatúžili po takejto zeleninke, alebo domácich vajíčkach pozrite si ponuku farmára, ktorá sa stále mení podľa sezóny a tak si tu každý nájde čo mu srdce – teda žalúdok pýta.